نسان نودینیان: نرخ مُردن هم تعیین شد!

شخصی سازی فونت
  • کوچکتر کوچک متوسط بزرگ بزرگتر
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

وزارت آموزش و پرورش اعلام کرد: مدارس را فعلا تعطیل نمیکنیم! مدیر کل رفاه آموزش و پرورش اعلام کرده است که هزینه بستری و درمان دانش آموزان کرونایی تا سقف ۱۰ میلیون و غرامت فوت آن‌ها را به میزان ۱۵ میلیون پرداخت میکنیم. فتواهای حکومتی از این نوع را مردم دنیا شاید فقط در ایران تحت حاکمیت حکومت اسلامی دیده و شنیده اند. نرخ فوت در اثر کرونا حدود ۴۵۰ دلار! دنیا باید از اعلام این خبر بر خود بلرزد! شرم و ننگ و نفرتن بر شما حاکمان ضد انسان و ضد کودک که علنا و آشکارا چنین می گویید و محدودیتهای استاندارد شده جهانی در ارتباط با پاندمی کوئید ۱۹ را جایگزین احکام و مقررات حکومتی و جنایتکارانه خود کرده اید!

فتوای احمقانه و ضد انسانی خامنه ای علیه وارد کردن واکسن های ساخته شده غرب به اندازه کافی ده ها هزار نفر را طعمه کرونا کرد و جانباختند.
نفرت و انزجار از این فتوا تبدیل به خشم اعتراض و مبارزه مردم در ایران و در سطح بین المللی موجب رسوایی فتوای جنایتکارانه خامنه ای و حکومت اسلامی شد.
در ادامه نیز جمعیت میلیونی دانش آموزان همراه با والدین شان جواب قاطعی به این احکام جنایتکارانه خواهند داد. صدای خروش هزاران معلم و کارگر در تحصن و تجمع های اعتراضی با خواست واکسیناسیون فوری و رایگان و رعایت استانداردهای بین المللی در مقابله با کرونا بارها در خیابانها و شهر ومدرسه طنین انداخته است. این خواست را پیگیرانه تر دنبال کنیم.
سردبیر این شماره نشریه ژورنال: آذر پویا
* نقل قول از ژورنال با ذکر منبع آزاد است: نشریه روزانه ژورنال journalfarsi.com