نسان نودینیان: "کشتار جمعی عامدانه و آگاهانه مردم" توسط خامنه ای

شخصی سازی فونت
  • کوچکتر کوچک متوسط بزرگ بزرگتر
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

علیه خامنه ای باید دست به شورش زد. آمار جانباختگان کرونا در بیست و دو مرداد سال جاری ٩٦٧٤٢ نفر ثبت شده.(خبرگزاری ایمنا) علیرضا زالی، رئیس ستاد کرونای تهران گفته است آمار مرگ و میر اعلام شده رسمی بسیار کمتر از آمار واقعی است. حکومت اسلامی و خامنه ای "با اتخاذ سیاست‌های فریبکارانه و طی روندی عامدانه و آگاهانه مردم ایران را به سمت کشتار دسته‌جمعی سوق داده‌اند". خامنه‌ای، در دی‌ماه ۱۳۹۹ واردات واکسن آمریکایی و انگلیسی را ممنوع اعلام کرد.

میزان بسیار پایین و روند کند واکسیناسیون ازمهم‌ترین عوامل مرگ بر اثر کرونا در ایران است. از ۸۵ میلیون جمعیت ایران، کمتر از ۴/۵ میلیون نفر با یک دوز واکسن‌های عمدتا ساخت چین و روسیه واکسینه شده‌اند.
مردم و نهادهای حقوق بشری میگویند؛ "قتل‌های صورت گرفته بر اثر کرونا در کشور ایران فاجعه" است.
درباره فاجعه مرگبار کرونا و فتوای جنایتکارانه خامنه ای مردم در ایران و افکار عمومی در جهان متفق القولند. خامنه ای مقصر اصلی مرگ صد هزار نفر بر اثر کرونا است.
صدهزار جانباخته عدد نیستند. انسان هستند. «هر کدام از آنها پدر، پدربزرگ، مادر، مادر بزرگ یا یک شریک زندگی هستند. آنها همه انسانند».
جواب ما به فاجعه مرگبار کرونا دادخواهی و خیزشهای توده ای مردمی است که عزیزانشان را از دست داده اند.
در مقابل این شرایط فاجعه بار باید ایستاد. باید توسط مردم داغدیده که هر روز عزیزانشان را از دست میدهند شورش های اعتراضی فراخوان داد. خامنه ای را باید در هر اعتراض و شورش خیابانی بعنوان قاتل بیش از صد هزار نفر بیمار کووید۱۹ معرفی کرد.
خامنه ای را باید در میدیای اجتماعی و رسانه ها در محلات و شهرها بعنوان قاتل مردم ایران به راس سیاست اعتراضی و مبارزاتی بکشانیم.
در ظرف نزدیک به یکسال بیش از صد هزار نفر از عزیزان مردم جانباخته اند. همدردی مشترک ما و گرامیداشت یاد این عزیزان را با اعتراض خیابانی و با فریاد کوبنده خامنه ای قاتل بیش از صد هزار نفر از عزیزانمان است، گرامی میداریم.
خامنه ای و حکومت اسلامی باید بخاطر فتوای جنایتکارانه و سیاست وارد نکردن و در دسترس قرار دادن واکسناسیون میلیونی و رایگان در خیابانها به محاکمه بکشانیم.
صدای اعتراض و به محاکمه کشاندن خامنه ای شنیده شده. ده نفر از فعالین سیاسی و نهادهای حقوق بشری و تعدادی از وکلای مبارز علیه خامنه ای کارزار به محاکمه کشاندن او را اعلام کرده اند. مهم این است مردم در سطح میلیونی این صدا و اعتراض را به خیابانها بیاورند و با برپایی اعتراضات توده ای خامنه ای جنایتکار را قاتل و مقصر اصلی فاجعه کرونا اعلام و حول شعار نابود باد حکومت اسلامی متحدانه بایستند و داغ های قلبهای عمیقا زخم خورده را با نابودی حکومت اسلامی و خامنه ای قاتل التیام دهند. و ارزشهای انسانی بیش از صدهزار عزیز جابباخته در اثر بیماری کووید۱۹ را ارج بگذارند.