جوانان انقلابی محلات مریوان: سخنی با هم‌سرنوشتانمان!

شخصی سازی فونت
  • کوچکتر کوچک متوسط بزرگ بزرگتر
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

جوانان انقلابی،زنان و مردان آزادی خواه! نزدیک به سه ماه است خیزش انقلابی ژینا روزگار را بر دیکتاتوری و استبداد جمهوری اسلامی سیاه کرده است. ما هم هزینه داده‌ایم، از زاهدان و خاش تا کردستان و سراسر ایران. صفوف انقلابیون کم‌کم از صف سرکوبگران بزرگتر و نیرومندتر می‌شود. همرزمان! محلات شهرها یکی از سنگرهای اصلی ما هستند. این سنگر را باید مستحکم‌تر و پایدارتر کنیم. تاکنون مواردی هست که جوانان از بلندگوی مساجد مردم محله را به مبارزه فراخوانده‌اند. لازم است جوانان محله‌ همزمان با شعله‌ور نگه‌داشتن مبارزه با هم در ارتباط و هماهنگی باشیم و نیروی خود را در هر محله بزرگ و بزرگ‌تر کنیم.

پیروزی ما در گرو متحدتر و متشکل‌تر شدن است. قدرت ما به شهامت فرد فردمان محدود نمی‌شود. قدرت واقعی ما در کار سازمانیافته و جمعی است. ما باید به این فکر کنیم فردا که زورمان بیشتر شد و سرکوبگران را بیشتر به عقب راندیم، محله را چگونه کنترل کنیم. یعنی خود مردم کنترل کنند. کنترل یعنی هیچ جاسوس یا نیروی بسیجی نتواند به آسانی رفت و آمد کند، مردم آنان را سرزنش کنند و بخواهند دست از همکاری با رژیم بردارند. یعنی آزادی و برابری قانون زندگی مردم محله باشد. یعنی ارتجاع نتواند به زنان توهین کند و مانعی بر سر راه برابری زن و مرد ایجاد کند. یعنی محله برای انقلابیون امن باشد. یعنی درب خانه‌ها به روی انقلابیون باز باشد. زخمی‌های خیابان در جای امن و توسط دکترهای متعهد مداوا شوند. یعنی زنان در محله بدون حجاب اجباری می‌آیند و می‌روند و مردم محله از آن‌ها حمایت می‌کنند. و این کار جوانان و مردمان با تجربه‌تر و آگاه تر است. جوانانی که در اعتراضات خیابانی با همدیگر هماهنگ هستند، مراقب خود و همرزمانشان هستند، شعارها را تعیین می‌کنند و می‌کوشند در جریان مبارزه کم‌ترین هزینه را متحمل شوند.
سخن ما با همه‌ی ساکنین محلات این است که بیایند در کنار ما جوانان انقلابی محلات برای آزادی و امنیت و منزلت جامعه‌مان به اعتراض خیابان بپیوندند و با معترضان همراه شوند. اتحاد و همدلی ایجاد شده را گسترش دهیم. زمانی که پیروز شدیم نه تنها محلات را اداره می‌کنیم بلکه شوراهای محلات، شورای شهر را انتخاب می‌کنند و شوراهای شهرها و کارخانه‌ها و دیگر بخش‌های جامعه، شورای اداره مملکت را تشکیل می‌دهند. رمز پیروزی ما اتحاد و سازمان است!

زنده باد آزادی و برابری
جوانان انقلابی محلات مریوان
( ۲۱ آبان ۱۴۰۱ )
@JavananeEnghlabe
https://t.me/ShorayEnghlabyMahalay