.
دوشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۷.
امروز:
Mar 18 2019.
برابر با

 ارسال مطلب به ایران تریبون

matlab@iran-tribune.com

منتخب ایران تریبون

سه شنبه, 28 فروردين 1397 ساعت 02:24

اطلاعیه کمیته مرکزی کومه له به مناسبت جانباختن رفیق سیامک شامی

اطلاعیه کمیته مرکزی کومه له به مناسبت جانباختن رفیق سیامک شامی عضو کمیته مرکزی کومه له و کمیته خارج از کشور حزب کمونیست ایران
با تاسف فراوان به اطلاع می رسانیم که، رفیق سیامک شامی از کادرهای باسابقه حزب کمونیست ایران و کومه له، عضو کمیته مرکزی کومه له و کمیته خارج از کشور حزب کمونیست ایران، یکی از وفادارترین کادرهای کومه له که اخیرا" جهت ماموریت تشکیلاتی به کردستان بازگشته بود، روز دوشنبه 27 فروردین ماه مورد حمله قلبی قرار گرفت و علی رغم تلاش پزشکان بیمارستان سلیمانیه، متاسفانه جان باخت.
رفیق سیامک شامی که سالها در واحدهای رزمی پیشمرگان کومه له از جمله، در گردانهای شوان و 22 ورمی و سایر عرصه های مبارزه کومه له و حزب کمونیست ایران در خارج از کشور فعالیت کرده بود، از زمره کادرهای صمیمی، صادق، سخت کوش و مسئولیت پذیر حزب کمونیست ایران و از چهرهای محبوب در صفوف پیشمرگان و مردم بود. با جانباختن رفیق سیامک، حزب کمونیست ایران و کومه له و تشکیلات خارج از کشو حزب یکی از وفادارترین کادرهای خود را از دست داد.
کمیته مرکزی کومه له جانباختن رفیق سیامک را به همسر مبارز و رزمنده اش رفیق حیات دولتیاری و به تنها فرزندشان شوان عزیز و خانواده رفیق سیامک، رفقا و دوستان فراوانش تسلیت می گوید.
کمیته مرکزی کومه له ( سازمان کردستان حزب کمونیست ایران )
دوشنبه 27 فروردین 1397

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه سایت