.
چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷.
امروز:
May 23 2018.
برابر با

 ارسال مطلب به ایران تریبون

matlab@iran-tribune.com

منتخب ایران تریبون

نشریات

جمعه, 27 اسفند 1395 ساعت 21:17

۴ کارگر در اثر حوادث کار جان باختند

در روزهای ۲۴ و ۲۵ اسفند ۴ کارگر در ۳ حادثه جداگانه جان خود را از دست دادند. یک کارگر ۲۰ ساله افغانستانی در احمد آباد مستوفی، دو کارگر جوان کارگاه مبل سازی در اسلامشهر و یک کارگر خط انتقال آب به دشت سیستان در این سه حادثه جان دادند.
کارگر ۲۰ ساله افغانستانی در احمد آباد مستوفی که نامش اعلام نشده است بعد از ظهر روز ۲۵ اسفند در اثر ریزش آوار در منطقه گلزار حسن آباد زیر آوار مدفون شد و جان خود را از دست داد.
دو کارگر جوان یک کارگاه مبل سازی در اسلامشهر در اثر آتش‌سوزی کارگاه مبل‌سازی روز ۲۴ اسفند در میان شعله‌های آتش سوختند. حیدر ابراهیمی، مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اسلامشهر در باره این حادثه گفت آتش سوزی صبح روز ۲۴ اسفند رخ داده است. او افزود کارگاه مبل‌سازی در یک سوله قدیمی مرغداری واقع شده بود، و هیچ کدام از قوانین و مقررات ایمنی و فنی در آن رعایت نشده بود.
حادثه سوم روز ۲۵ اسفند در دشت سیستان اتفاق افتاد و طی آن یک کارگر خط انتقال آب به نام محمد دهستانی حین کاردر پی برخورد بیل مکانیکی با وی جان خود را از دست داد. منابع محلی گفته‌اند این کارگر در کانال حفر شده مشغول به کار بود که در اثر برخورد بیل مکانیکی جان باخت. منابع محلی گفته‌اند از ابتدای سال تا کنون ۳ کارگر خط انتقال آب به دشت سیستان جان خود را از دست داده‌اند.

https://www.radiozamaneh.com/330495

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه سایت